Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tylne lampki - przed FL vs po FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tylne lampki - przed FL vs po FL

    Jak w temacie,

    może ktoś przerabiał lub zamierza to zrobić...chodzi mi po głowie zamiana lamp z wersji po FL (LED) do Yeti przed FL. "Na oko" wyglądają identycznie (kształt) pytanie czy kabelkologia jest też taka sama? Niezbędne będzie kodowanie, aby nie wywalało błędu żarówki?? Osobiście nie udało mi się znaleźć w internetach informacji, bo w sumie modów Yeti jest jak na lekarstwo
    Moja nowa pasja

    Były posiadacz O1FL

    Były posiadacz 6Nki

  • #2
    Podpytaj Tomka z MOTOHIDU
    OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


    T: 500286848

    Komentarz


    • #3
      Mały update (troszkę czasu minęło)...lampki po wymianie działają prawidłowo, ALE....ma ktoś pomysł gdzie można wyłączyć diagnozę oświetlenia (całkowicie)?
      Po wymianie lamp pojawiają się cyklicznie błędy przepalonych żarówek postojowych oraz hamowania, ale oczywiście działają one prawidłowo
      Moja nowa pasja

      Były posiadacz O1FL

      Były posiadacz 6Nki

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez rumcajs_kr Zobacz wpis
        Mały update (troszkę czasu minęło)...lampki po wymianie działają prawidłowo, ALE....ma ktoś pomysł gdzie można wyłączyć diagnozę oświetlenia (całkowicie)?
        Po wymianie lamp pojawiają się cyklicznie błędy przepalonych żarówek postojowych oraz hamowania, ale oczywiście działają one prawidłowo
        Tak. Z pomocą przychodzi VCP lub ODIS i zmiana kilku parametrów w eeprom z pomocą vaghelper. Niedawno koledze w yeti z 11 roku zmieniałem tylne lampki na ledy.
        Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Angel Zobacz wpis

          Tak. Z pomocą przychodzi VCP lub ODIS i zmiana kilku parametrów w eeprom z pomocą vaghelper. Niedawno koledze w yeti z 11 roku zmieniałem tylne lampki na ledy.
          Możesz podać więcej szczegółów??
          A skąd jesteś ewentualnie ?
          Moja nowa pasja

          Były posiadacz O1FL

          Były posiadacz 6Nki

          Komentarz


          • #6
            Witajcie,

            temat powraca, czy ktoś jest w stanie pomóc w znalezieniu kogoś kto ma wiedzę jak to ogarnąć?
            No chyba, że ktoś z forumowiczów ma to już za sobą i może podzielić się doświadczeniem
            Moja nowa pasja

            Były posiadacz O1FL

            Były posiadacz 6Nki

            Komentarz


            • #7
              Długo trwało, ale finalnie się udało. Jak będzie lepsza pogoda to pojawią się zdjęcia . Aktualnie jestem mega zadowolony, że mod udało się skończyć.
              Finalnie - poza lampami tylnymi wymianie podległ jeszcze BCM na 087AR i na spokojnie przekodowanie VCP w oparciu o Vag Helpera . Wszystko działa i nie ma błędów spalonych żarówek (dla potomnych do wyłączenia zarówno zimna jak i ciepła diagnoza stopu i pozycji w obu tylnych lampach).
              Moja nowa pasja

              Były posiadacz O1FL

              Były posiadacz 6Nki

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X